آلاچیق، پرگولا و خانه های چوبی

/آلاچیق، پرگولا و خانه های چوبی
آلاچیق، پرگولا و خانه های چوبی 2020-01-09T18:37:24+03:30

آلاچیق و خانه های چوبی :

یکی از پرکاربرد ترین سازه های چوبی که غالبا بر باغ ، باغچه، روف گاردن و بام استفاده می شود ، آلاچیق چوبی می باشد. آلاچیق را می توان از لحاظ ساخت به دو دسته تمام چوبی که تمام زیر ساخت و در تزئینات داخلی و خارجی آن از ترموود استفاده می شود. آلاچیق هایی با سازه فلزی که تزئینات و مبلمان آن با چوب ترمو ساخته می شود.

آلاچیق ها یا خانه های چوبی بسته به مکانی که قرار است آلاچیق در آن ساخته شود در ابعاد و شکل های مختلف طراحی میشوند. در ساخت و طراحی آلاچیق ها انتخاب مکان مناسب از اهمیت بسزایی برخوردار است دومین مورد انتخاب طرح و نوع متریال می باشد.ترموود یا چوب ترمو از متریال های جدید می باشد که هم برای فضا سازی محیطی از آن استفاده میشود و هم برای فضای داخلی منازل از آن استفاده میکنند. چوب از جمله متریال هایی می باشد که گرمی و صمیمیت خاصی به محیط می بخشد. چوب های معمولی مقاومت کمی در برابر نور آفتاب و رطوبت و باران دارند در حالی که این چوب ها با فراوری که بر روی آنها انجام می شود تبدیل به چوبی مقاوم می شوند که میتوانند خود را با شرایط محیطی وفق می دهند.

این چوب ها قابل ترمیم و قابل بازسازی می باشند. برای تغییر رنگ احتمالی این چوب ها معمولا از رنگ ترموود استفاده می کنند.به دلیل کاربردها و ویژگی هایی که این نوع چوب ها دارند، میتوان گفت یکی از بهترین نوع چوب برای ساخت آلاچیق می باشند.

با توجه به کاربرد فراوان آلاچیق چوبی در ساختمان های امروزی به عنوان محلی برای استراحت و لذت بردن از مناظر و هوای تازه است شرکت ترمو وود آنیک این امکان را برای آن دسته از مشتریان خود فراهم نموده است تا امکان مشاوره با مدیران فنی شرکت ، تیم فنی و مشاوره نیز با هماهنگی قبلی امکان مشاوره حضوری در محل پروژه مشتریان گرامی را نیز فراهم می کند .

 

 

پرگولا :

شرکت ترمو وود آنیک با داشتن طراحان و مجریان خلاق و مجرب می توانند بنا به سفارش مشتری انواع آلاچیق و پرگولا را به صورت کامل در ابعاد مختلف طراحی و اجرا نماید . شایان ذکر است که قابلیت ساخت انواع نیمکت و مبلمان فضای باز جهت فضای داخلی آلاچیق و پرگولا نیز وجود دارد.