بالکن شیشه ای توسط شرکت آنیک

//بالکن شیشه ای توسط شرکت آنیک

بالکن شیشه ای توسط شرکت آنیک

امروزه با آپارتمان نشین شدن خانواده ها، حیاط خلوتی دیگر وجود ندارد. بالکن جای حیاط خانه های قدیمی را گرفته اند. بالکن فضای آزاد هر واحد از  آپارتمان است که کاربرد های متفاوتی دارد. بالکن مزیت هایی دارد که تقریبا همه مردم از آن ها استفاده می کنند. علاوه بر مزیت های بالکن، مشکلاتی را بالکن برای ساکنین آپارتمان ایجاد می کند. این مشکلات اعم از نفوذ سرما در زمستان، خطر پرت شدن به پایین و … می باشند . شرکت آنیـک افتخار دارد این خدمت جدید را بصورت کامل و با ظرافت تمام به همشهری ها و هم استانی های خود هدیه دهد .

طراحی تراس و بالکن

بالکن و تراس در طراحی دکوراسیون آپارتمان و واحد های مسکونی مورد استفاده قرار می گیرد. در طراحی تراس و بالکن تفاوت هایی وجود دارد که مساحت تراس از بالکن بیشتر می باشد. در طراحی تراس و بالکن نقطه مشترکی وجود دارد که استفاده از شیشه بالکن می باشد. می توان در طراحی تراس و بالکن با نصب شیشه بالکن فضای بسته ای را ایجاد کرد که برای استفاده بیشتراز آن مجموعه ای از مبلمان و صندلی استفاده کرد و از فضای بالکن و تراس برای گذراندن وقت و نگاه کردن به محیط اطراف کرد. شیشه بالکن نصب شده در تراس و بالکن می تواند در زمان دلخواه باز و بسته کرد و استفاده بیشتری از فضا در تمام ساعات و شرایط آب و هوایی داشت و فضای کاربردی ایجاد و از آن نهایت لذت را ببرید.

 شیشه بالکن یک نیاز و یک ضرورت

امروزه با ارائه نسل جدید بالکن شیشه ای این امکان برای شما فراهم‌شده تا در فصل زمستان فضای بالکن شما به یک محیط زیبا و گرم تبدیل گردد، این محصول معمولاً از عرض به ابعاد ۴۰تا۶۰سانت تقسیم‌شده و بین هر شیشه درزگیر وجود دارد و زمانی که این پانل‌ها بسته می‌شود هیچ فضایی جهت ورود هوای سرد و یا گرد وخاک به‌جا نمی‌گذارد تا برای شما محیطی مطبوع در فضای بالکنتان فراهم گردد، در فصل تابستان شما این امکان رادارید تا در صورت نیاز شیشه بالکن خود را جمع کنید و فضای بدون شیشه داشته باشید ف این محصول به‌صورت L شکل در قسمت انتهایی دیوار قرار می‌گیرد که با اشغال فضای بسیار کم امکان تغییر فضای دلخواه شمارا فراهم می‌آورد.

مزایای بالکن شیشه ای  :

نمای یکدست شیشه ای برای فضای پروژه به هر طولی که باشد بدون هیچ ستون و مانع دید.
در فصول مناسب سال آنیک  این امکان را برای بهره بردار مهیا می کند که سیستم را به راحتی باز کرده و از هوای آزاد بهره مند گردد.
مسیر ورود پرندگان، گرد و غبار، حشرات موذی و حتی نزولات جوی به فضای داخلی، به واسطه بسته شدن فضا با شیشه های متحرک آنیک ، مسدود می شود.
شیشه های بالکنی به دلیل متحرک بودن و جمع شدن در یک سمت به راحتی در دسترس و قابل شستشو می باشند.

سایر خصوصیات بالکن شیشه‌ای :

– بزرگ کردن و استفاده بهینه از محیط
– سهولت در نظافت شیشه ها
– مانع نفوذ برف و باران و گرد و غبار
– جلوگیری از ورود و لانه گذاری پرندگان و حشرات
– ایجاد محلی ایده آل برای پرورش گل و گیاهان
– قابل اجرا در هر شکلی از بالکن (قوسی، چند ضلعی و …)

آنیک بالکنی با حداکثر ارتفاع ۲/۸۰ متر و حداکثر عرض ۶۵ سانتی متر برای هر پانل قابل اجرا است.
این سیستم باهر شکل هندسی اعم از گرد، سهمی، زاویه دار و یا هر شکل دیگر قابل اجرا می باشد.
بالکن شیشه ای ۷۰% عایق صوت و ۶۵% عایق حرارت است.
شیشه ها توسط نوار H شکل یا جوینت پلاستیکی که از بهترین مواد مدیکال ساخته می شود در همدیگر قفل می شوند و هیچ درزی بین آنها باقی نمی ماند.

 

 

 

 

2018-10-09T13:00:16+03:30 اکتبر 7th, 2018|اخبار آنیک وود|بدون دیدگاه

درج دیدگاه