طراحی نما و دکوراسیون داخلی

/طراحی نما و دکوراسیون داخلی
طراحی نما و دکوراسیون داخلی 2018-09-16T09:39:39+04:30

تی وی روم :

در حال حاضر دکوراسیون داخلی منازل امری بسیار مهم می باشد و قسمتی از این دکوراسیون دکور دیوار پشت ال سی دی می باشد. تلویزیون های ال سی دی امروزه در اکثر منازل وجود دارند و برای کسانی که میخواهند تلویزیون ال سی دی را روی دیوار نصب کنند دکوراسیون تی وی روم بسیار حائز اهمیت است.

گروه طراحی دکوراسیون آنیک نیز در زمینه طراحی و اجرای تی وی روم هم فعالیت می کند و نمونه کار های بسیاری دارد ، در ادامه تعدادی از طرح ها و نمونه کار های تی وی روم توسط آنیک  را برای شما به نمایش می گذاریم.

 

 

 

خانه و آشپزخانه :

استفاده از ترمووود در کابینت ، خواص این چوب را به متن زندگی انسان هدیه می کند .

این کابینت ها رسوب نمی گیرند ، انواع حشرات مانند سوسک های خانگی از آن ها دوری می جویند ، کپک نمی زنند ، طبله نمی کنند ، تغییر شکل نمی دهند و درنهایت عمر بسیار طولانی داشته ، و زیبایی خود را تا بیش از ۲۰ سال حفظ می کنند .

 

 

طراحی فروشگاه ها :

طراحی داخلی برای هر پروژه ای براساس اهدافی که از پیش تعیین شده صورت می گیرد .

در طراحی فروشگاه هدف اول جذب مخاطب به داخل فروشگاه است . هدف دوم اینست که از مخاطب دعوت کنیم تا زمان بیشتری را در فروشگاه سپری کند و احساس خوبی از لحاظ بصری داشته باشد . هدف سوم دعوت مشتری برای خرید است و دستیابی به این هدف در سایه دو مورد اول تحقق خواهد شد . طبیعی ست هنگامی که دکوراسیون داخلی فروشگاه احساس دلپذیری در فرد ایجاد کند ، تمایل او به خرید بیشتر خواهد بود .

با توجه به فنی شدن طراحی معماری ، طراحی داخلی فروشگاه باید براساس ضوابط و استاندارهای معماری دانش رنگ شناسی و روانشناسی محیط صورت گیرد ، زیرا عوامل بسیاری برای دستیابی به اهداف تعیین شده در یک فروشگاه موثر می باشند .

 

طراحی داخلی سبز :

سبز از انواع رنگ هایی است که به دکوراسیون داخلی منزل شور و نشاط خاصی می بخشد و شما می توانید برای طراحی دکوراسیون داخلی خانه های مدرن و کلاسیک از این رنگ زیبا و خاص استفاده کنید.

در اغلب منازل برای طراحی دکوراسیون اتاق پذیرایی و اتاق خواب از رنگ سبز استفاده می کنند زیرا این رنگ می تواند آرامش خاصی را به دکوراسیون منزل شما ببخشد و علاوه بر این فضای منزل تان را از یکنواختی در آورد. شما می توانید رنگ سبز را با انواع رنگ های مشکی و زرد و بنفش و قرمز و خاکستری و آبی و سفید و … ترکیب کنید و دکوراسیون منزل تان را با ترکیب رنگ سبز و یکی از این رنگ های زیبا طراحی کنید. رنگ سبز جذابیت خیره کننده ای به دکوراسیون منزل می بخشد و اگر شما تمایل دارید فضای منزل تان خاص و بی نظیر باشد می توانید از این رنگ زیبا برای طراحی همه قسمت های منزل خود نظیر اتاق خواب و سالن پذیرایی و سرویس بهداشتی و آشپزخانه استفاده کنید.

 

 

دکوراسیون داخلی :

با توجه به اینکه چوب ترمو متریال طبیعی بوده و زیبایی خاص و چشمگیری دارد می تواند در ساخت انواع دکوراسیون داخلی کاربرد فراوان داشته باشد. البته ایده و خلاقیت در این امر تاثیر بسزایی دارد.